Stand-up comedy „Реколта“, гостува в Пловдив, тази седмица. Събитието е в рамките на „Сцена в Jazz-a“, на 18-ти май, от 19.30 часа, в Bee Bop.
Комедиантът Георги Кючуков е подготвил най-доброто от себе си, за пловдивската публика. Той е носител на наградата "Stand-up комедиант на 2021", в първото издание на "Golden Mic Stand-up Comedy Awards". И тази година, в края на юли, най-добрите комедианти в България ще премерят сили на плажа в Бургас.
Хуморът за връзките е любима тема на Георги Кючуков. Но, stand-up comedy „Реколта“ включва още теми за пътувания, израстване през 90-те години, работно място всичко, което е в нашето ежедневие. Комедиантът се насочва към този жанр съвсем случайно. След покана за едно аматьорско състезание, което печели, той остава завинаги на територията на стендъп комедията. Темите, които подбира за своите изяви, минават през собствения му опит и преживявания.
„Най-важно е човек да има личен опит и позиция за това, което говори. Избирам теми, които са ми се случвали. Нещо, което съм изпитал и видял с очите си. След това, то минава през комедийната призма“, споделя първият носител на наградата "Stand-up комедиант на 2021", в България.
Георги Кючуков гостува в предаването „Вход свободен“.
Чуйте още, в прикачения файл.
Ивелин Попов, е взел решение да сложи край на своята кариера в края на този сезон. Това разкри самият той пред РБ Спорт в Русия. 38-годишният полузащитник на Арда и бивш капитан на Ботев (Пловдив) е готов да окачи бутонките следващото лято, като не отхвърли възможността да се завърне един ден в Спартак (Москва). "Разбира се, бих се заинтересувал да..
Общинските съветници дадоха съгласие да се издаде отстъпено право на строеж за 30 години за имот от 3250 кв.м на територията на Спортното училище на БК "Академик - Бултекс 99" (Пловдив). Инвестиционната програма е за изграждането на зала за баскетбол на бул. „6 септември” е за 1,6 млн. лева. Срокът за изпълнението на дейностите е 1 година след..
В централата на ФИФА в Цюрих бе изтеглен жребият за баражите, които ще определят последните 6 отбора финалисти за Мондиал 2026 в САЩ, Канада и Мексико. Четирикратният световен шампион Италия ще срещне Северна Ирландия на полуфиналите, а при успех - победителя от двойката Уелс - Босна и Херцеговина. Добрата новина за "адзурите" е, че се разминаха с..
С юношеско-младежки състав Марица (Пловдив) постигна успех с 4:2 над Левски (Карлово) и така се класира на областния финал в турнира за Купата на АФЛ. Срещата се игра на изкуствения терен до Английската гимназия по взаимно съгласие. Интересен факт е, че всички голове за "жълто-сините" бяха отбелязани от ученици. Единственият опитен футболист в групата..
БК Локомотив (Пловдив) победи с 98:93 след продължение (26:28, 12:12, 30:32, 19:15, 11:6) БК Академик в пловдивското дерби от осмия кръг на НБЛ. Двубоят започна по-силно за "студентите", който имаха аванс от 20:11 след тройка на Райт-Рииво Лаане в първата четвърт. Локомотив постепенно изравни резултата и двата отбора се оттеглиха за почивка със само 2..