Вълнуващо и интересно е, когато срещнеш човек сбъднал мечтата си... Мечта, която не само, че се е сбъднала, но дори те изстрелва директно на върха! Един такъв човек, случайно или не открихме и ние в лицето на Пламена Милева – подводен фотограф и изключителен виртуоз в своята сфера.
Пламена Милева, изглежда крехка и ефирна, но всъщност зад тази визия стои абсолютен талант и носител на над петдесет световни награди в областта на подводната фотография, както и поставен рекорд със снимка, направена на повече от 30-метра дълбочина.
Тя е запомнящ се и разпознаваем фотограф, който работи с истински живи модели под вода, а снимките й наистина вълнуват...
За да ви потопим в очарованието на този различен свят, който изглежда наистина приказен, дори малко фантастичен, от дълбините на океана, извикахме на помощ подводния фотограф Пламена Милева. Тя бе гост в едно от майските издания на предаването Клуб „Неделя“, и срещата с нея определено си заслужаваше!
Като какъв човек се определя, погледнато през нейния обектив – отговорите от самата нея... Целият ни разговор е достъпен в прикачения звуков файл.
Защитникът на Локомотив (Пловдив) Лукас Риян получи контузия по време на срещата със Славия. Той бе заменен в средата на първото полувреме от Тодор Павлов. Лукас Риян е с разтежение на адукторите. Това означава, че той ще бъде извън терените в следващите поне две седмици, като ще пропусне двете поредни визити на Черно море и Спартак (Варна). Локомотив..
Юношата на Ботев (Пловдив) Никола Илиев получи повиквателна за младежкия национален отбор на България. Това е поредна повиквателна за атакуващия футболист, който е капитан на „лъвовете“. По време на лагера българите ще изиграят две Европейски квалификации – срещу Гибралтар на 5 септември и Азербайджан на 9 септември.
БК Локомотив (Пловдив) привлече нов гард. Това е Мирослав Лилов, който ще носи екипа на тима през следващия сезон. "БК Локомотив (Пловдив) с радост обявява, че към отбора се присъединява младият и талантлив баскетболист Мирослав Лилов - стрелящ гард и леко крило, роден през 2005 година. Мирослав има богата визитка за възрастта си и вече е натрупал..
Марица постигна нова убедителна победа в шампионата. „Жълто-сините“ победиха с 4:1 гостуващия тим на „Димитровград“ в среща от 3 кръг на Югоизточната Трета лига и застанаха начело заедно с отборите на Левски (Карлово), Марица (Милево), Созопол и Атлетик (Куклен), които имат по 6 точки. Георги Трифонов отбеляза два гола за домакините, а по веднъж се..
Ботев (Пловдив) записа първи успех за сезона, след като с човек по-малко на терена "канарчетата" стигнаха до пълен обрат срещу Берое като гост и спечелиха с 2:1. Даниел Бодега в 46-ата минута беше точен за домакините, а Димитър Митков в 81-ата изравни. Карлос Алгара си отбеляза автогол в добавеното време, с който Ботев стигна до пълния обрат. Преди това..