Димитър Кузманов загуби в решаващия трети кръг от квалификациите на Откритото първенство на Великобритания по тенис.
Българинът отстъпи от французина Енцо Куако с 2-6, 7-6(3), 3-6, 2-6. Срещата продължи 2 часа и 42 минути.
Така Мико пропусна възможността да си осигури първо участие в основната схема на Уимбълдън.
Кузманов загуби пет поредни гейма от 2-1 до 2-6 в първия сет. Втората част премина без пробиви, а в тайбрека българинът поведе с 4:1 точки и не допусна да бъде застигнат.
В третия сет Кузманов стартира с брейк, но веднага допусна рибрейк, а след 3-3 французинът взе следващите три гейма. В четвъртия сет Мико допусна два пробива и загуби с 2-6.
Два чуждестранни клуба следят изявите на футболиста на Локомотив (Пловдив) Жулиен Лами. Футболистът е водещ реализатор при пловдивчани и показва, че възвръща формата си от началото на сезона, когато бе ключов състезател в тима, воден от бившия наставник Любослав Пенев. Руският Ростов ще направи опит да привлече Лами през лятото, а спортният директор..
Ботев проведе днес последната си тренировка преди четвъртфинала за Купата с Лудогорец утре в Разград. Двубоят е от 18:00 часа на Хювефарма Арена. Интересното е, че двама от основните футболисти на жълто- черните Николай Минков и Йонас Тамм не са заминали с отбора. Не е ясна причината защо двамата не са заминали, тъй като са тренирали днес и не са..
Съдийската комисия към БФС обяви нарядите за мачовете от 23-ия кръг на Първа лига. Срещата между Локомотив Пловдив и Ботев (Враца) ще ръководи Волен Чинков. Двубоят между Славия и Ботев (Пловдив) бе поверен на Мартин Великов. Ето и всички назначения за двубоите на пловдивските отбори от 23-ия кръг : 1 март 2025 г., събота, 14:30 ч. ПФК ЛОКОМОТИВ..
Локомотив (Пловдив) се подсили с десети футболист през тази зима, съобщиха от клуба. "Черно-белите" си осигуриха услугите на левия бек Тобиас Бьорнщад. Контрактът му с "железничарите" е за година и половина. Бьорнщад е роден на 20 април 2002 година в Норвегия. Юноша е Стрьомгодсет. Състезавал се е за тимовете на Мьондален и Нотоден. За последно е..
Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз обяви наказанията след 22-рия кръг на efbet Лига. Ботев Пловдив отнесе най-тежка глоба, която е в размер на 8300 лева заради инциденти на публиката по време на срещата с ЦСКА. "Армейците" ще трябва да плати 4300 лева, а Локомотив София - 2300 лева. Глобата на Левски е 1000 лева. Ето и пълното решение..