Здравейте, приятели! ☀
Ех, как си мислех да ви пусна язовец в играта "За хайваните с любов" тази седмица, без да подозирам, че днес отбелязваме международения ден, именно на това симпатично животно. 🦡 В четвъртъчното предаването ще чуете само моя глас, без животински стенания, тях ще ги оставя за вторник. 😁 Кротко се събираме отново на честотите на радио Пловдив, веднага след емисията новини в 14ч., за да споделим час време, препълнен с добро настроение и хубава музика. 🎶 Очаквам ви! Не закъснявайте.💗
Неделята на 16 февруари посвещаваме на разговори за младост и красота. Фейс йога като алтернатива на ботокса, и други подобни интервенции. Разговаряме с Мима Краевска, международен треньор по фейс йога, самомасажи, тейпинг и гуа ша. Наш гост е и Силвия Крумова, харесван автор и блогър. С нея коментираме нюансите на човешките..
Червеният цвят е кодът на днешното предаване. Червено вино, сърца и валентинки ще бъдат предизвестен акцент във времето от 15 до 17 часа! И тъй като Пловдив е пример и за етническа толерантност ще заухае и на кафе! Очаквайте земеделския министър Георги Тахов с коментар за готвения законопроект за скъсяване на веригата на доставки на храни в..
Днес в предаването повече от всеки друг път ще бъде на фокус Любовта! Онази любов, която приема множество форми, която ни връхлита като ураган и се усеща в различни измерения, много често дори се разхожда около нас на четири лапи :))) Как да заздравим връзката си с домашния любимец, попитахме про дог трейнър и автор на книгата "Разговор с куче" Мира..
14 февруари събира празника на виното – Трифон Зарезан и по-модерният, но вече утвърден у нас – Свети Валентин. Обединява ги обаче едно – и на двата на масата присъства гроздовата напитка. Вино по българските земи се е произвеждало още преди 5000 години, а днес традицията продължават съвременните винопроизводители. Точно затова тема на разговор в..
Факт е, че цените се покачиха изключително много. Факт е, че цените изпреварват доходите. Факт е, че въпреки „увеличението“ с близо 100% на заплатите през последните 5 години, не сме по – богати. Усещането е илюзорно, защото живеем на кредит. Търговските вериги у нас продават с минимум 100% надценка, а монополната им спекула прави невъзможни..