„Мотивацията - мисията (не)възможна?“ е събитието, което стартира тази вечер, от 18.30 часа в Landmark Creek Hotel, в Пловдив.
В първата част на събитието, Таня Бояджиева, управленски консултант и преподавател по мениджмънт в НБУ и СУ, ще разкрие някои тайни за мотивацията и ще провокира участниците да подложат на съмнение онова, което което знаят. Другият лектор на събитието Антон Вълков, ще модерира така нареченият формат „Отворено пространство“ /unconference/, в който програмата се определя демократично, от всички, в началото на срещата.
За първи път в Пловдив, ще се проведе събитие по темата за мотивация в този формат. Всеки един от участниците ще има възможност да постави свой въпрос, проект или идея, свързана с мотивацията на хората и да ги изследва в разговор с малка група други участници. По този начин, темата за мотивацията ще бъде разгледана от различни гледни точки, които са актуални и практични към момента.
За участие в събитието се изисква предварителна регистрация. Линкът за регистрация е посочен във фейсбук страницата на събитието.
„Темата за мотивацията, може би, е най-важната за хората, които управляват хора“, казва инж. Николай Чалъков, част от управителния съвет и бивш председател на STOOS Network Bulgaria, организатори на събитието.
Част от подтемите, които ще бъдат разгледани са свързани с най-важните открития на съвременната наука, за мотивацията. Кои управленски практики могат да влошат мотивацията? Кои са трите най-важни неща, които могат да бъдат променени, за да работят хората по-мотивирано? За какво Ейбрахам Маслоу се оказва прав и за какво, не?
Инж. Николай Чалъков гостува в предаването „Вход свободен“.
Чуйте още, в прикачения файл.
Марица (Пловдив) продължава напред в турнира за Купата на България, след като победи убедително с 3:0 Асеновец в мач от първи кръг на Областния етап в надпреварата. Треньорският щаб на Марица направи цели седем промени в стартовия състав за този мач, а участие в него записаха почти всички млади футболисти от групата. Официален дебют с екипа на..
Националът Симеон Петров направи първа тренировка с новите си съотборниците в Ботев Пловдив. „Канарчетата“ обявиха трансфера на централния защитник във вторник вечерта, без да разкриват финансови параметри по сделката с унгарския Фехервар. Централният защитник ще носи фланелка с №87. Той ще бъде картотекиран в БФС за съботното регионално дерби срещу..
Треньорът на волейболния Локомотив Авиа Найден Найденов потвърди сензационната новина, че най-добрият българския волейболист в последните години Матей Казийски е пред завръщане в България и ще облече екипа на Локомотив. „Да, разбрахме се с Матей. На 90% всичко е уредено, но все пак той трябва да се върне и да подпише договор. Това е отлично новина, не..
Сензационен трансфер в българския волейбол! След 20 години на най-високо ниво в чужбина, Матей Казийски се завръща у нас, за да играе за вицешампиона Локомотив Авиа (Пловдив). 40-годишният волейболист се присъединява към пловдивския тим с едногодишен договор и в предстоящия сезон ще се опита да спечели първата си шампионска титла на България. От..
Съдийската комисия към БФС обяви нарядите за мачовете от петия кръг на Първа лига. Мачът между Локомотив (Пловдив) и Славия ще ръководи Станимир Тренчев. Регионалното дерби между Берое и Ботев (Пловдив) бе поверено на Мартин Великов. Ето и всички назначения за срещите на пловдивските отбори в петия кръг : 15 август 2025 г., петък, 21:15 ч. ПФК..