Като десет глътки ароматно кафе ще премине „Алтер его“ тази събота! Задава се поредната серия весели скечове от архива на водещия – така за трети път посвещаваме нашия радио-пърформанс на старото радиошоу „Петлю“, което Петър Краевски водеше години наред с Любомил Лазаров. Очаквайте чист, битов хумор. Като за предизборна обстановка. А от музикалния ни склад ще предлагаме тежко ретро... Тежко, но от сърце!
„Алтер его” може да слушате и онлайн в реално време на линка, който е даден в сайта на Радио Пловдив. Ето го и тук:
https://binar.bg/radio-plovdiv/
А на линка с информацията за нашия радио-хепънинг (това, което четете в момента) ще бъде качен записът на шоуто след премиерното му излъчване. Ако го споделите в социалните мрежи, няма да ви се разсърдим.
„Алтер его” - премиера в събота след новините в 15.00 ч. Повторения - в неделя след новините в 6.00 ч. сутринта и в понеделник след новините в 20.00 ч.
„Алтер его” – една усмивка повече, защо не?
Автор и водещ: Петър Краевски
ПФК Локомотив Пловдив се раздели с още един от своите футболисти- Мартин Хайдаров. Той се съгласи да разтрогне по взаимно съгласие действащия си договор с черно-белите. Хайдаров е роден на 22 януари 2003 г. в Пловдив и като юноша е играл за Ботев и Левски. След това има повече от 2-годишен престой в ЦСКА 1948. Когато е на 20 години, халфът се връща в..
Представителният отбор на Ботев (Пд) се наложи с 2:0 над Хебър (Пазарджик) в първата си контрола от лятната подготовка. Контролата се проведе на клубната база на „жълто-черните“ в Коматево. Головете за Ботев отбелязаха Мартин Ситев и Мариян Вангелов. Николай Минков и Антонио Перера не взеха участие в срещата, тъй като изостават с подготовката и все..
Ботев (Пловдив) е спасен. Новината обяви Илиян Филипов в профила си във Фейсбук. Провелата се днес среща за бъдещето на клуба продължи близо 5 часа. На нея Антон Зингаревич официално прехвърли своите акции на Сдружение ПФК Ботев. Бизнесменът Илиян Филипов поема задълженията на клуба, които са в размер на близо 7 млн. лева. Както е известно,..
Локомотив и Ботев подлежат на текущ мониторинг заради дългове към НАП, за които обаче имат сключени споразумения за разсрочване. Общо пет отбора от елита на България са в тази категория – Левски, Ботев (Пловдив), Берое, Локомотив (Пловдив) и Спартак (Варна). Тези от Втора лига са Пирин (Благоевград), Хебър, Дунав (Русе), Етър, Фратрия и Крумовград...
Локомотив (Пловдив) се разделя с още двама от своите играчи. Офанзивните футболисти Мартин Петков и Владимир Медвед няма да продължат своята кариера на “Лаута”. Юношата “сините” вече се сбогува с пловдивчани, след като публикува колаж от снимки с екипа на “черно-белите”, а към него добави и кратко – “Благодаря ви”! Що се отнася до беларусина пък,..