С 55 усмивки в час ще се движи „Алтер его“ тази събота. Надвишаваме малко скоростта за движение в градски условия, но да се надяваме, че органите на КАТ няма да ни хванат или поне ни простят.
Гарантираме, че точно 55 са смешките. Те ще пристигнат до вас с гласовете на нашите гости – 36 усмивки ще провокираме с нашите гости Стефан Стойчев, Петър Пейков и Славчо Пейков, които ще влязат във весело наприказване с алтер егото на водещия – Краю Петровски.
Останалите 19 ще дойдат директно от екипа, заклеваме се. Музиката, разбира се, ще бъде тонизираща и оптимизираща. А ние, общо взето ще говорим 22.18 минути, което означава, че се пада средно по една смешка на 40 секунди. Ако не вярвате, пребройте си ги сами!
„Алтер его” се излъчва премиерно в събота след новините в 15.00 ч.
Повторенията са в неделя от 6.00 ч. сутринта и в понеделник след новините в 20.00 ч.
„Алтер его” – най-много усмивки на квадратен радио-сантиметър!
Автор и водещ: Петър Краевски
Ръководството на ПФК Ботев е внесло в Община Пловдив заявление с искане да бъде прекратено споразумението за наема на стадион "Христо Ботев“. Заявлението е подписано от изпълнителния директор Алексей Киречек с дата 22 май тази година. От клуба уведомяват, че искат ново споразумение, с което да ползват само част от помещенията, за които да плащат наем,..
От Ботев Пловдив обявиха, че ще направят официално изявление към "жълто-черната" общност относно бъдещето на клуба в петък, 6 юни. Ето какво написаха от "Колежа": "Уважаеми ботевисти, Ръководството на ПФК “Ботев” ще направи официално изявление към цялата “жълто-черна” общност в петък, 6 юни, когато привържениците на Ботев Пловдив ще научат..
Станислав Шопов осъществи престижен трансфер в хърватския футболен елит. Пловдивчанинът бе представен като футболист на Осиек, след като не поднови контракта си с ЦСКА. Атакуващият халф ще играе с любимия си номер 10 в елитния тим, който може да се похвали със страхотен стадион. Вече бившият номер 8 на „червените“ парафира с хърватския отбор като..
Локомотив (Пловдив) освободи Сергей Алейников от поста спортен директор, съобщиха от футболния клуб. Беларуският специалист се присъедини към "черно-белите" в края на миналата календарна година и отговаряше за селектирането на играчи за представителния отбор. От клуба благодариха на Алейников и му пожелава успех в бъдещите начинания. Както е..
Локомотив Пловдив даде актуална информация относно напускащите футболисти след края на сезона. Уважаеми локомотивци, Представяме на вашето внимание актуална информация след края на сезон 2024/2025. Локомотив разтрогна по взаимно съгласие с: – Диого Абреу – Тобиас Бьорнщад – Марсилио – Божидар Костадинов Договорите на следните футболисти..