Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Ритници и шамари между мъж и жена затапиха "Шести септември"

Районна прокуратура - Пловдив се самосезира по публикувано видео в  социалните медии, което показва бой между мъж и жена, които шофират  на бул. „Шести септември“ в Пловдив.  

От кадрите се вижда, как двата автомобила - единият с пловдивска, а другият със софийска регистрация, първо се преследват, после спират  насред платното и от тях излизат шофьорите, които си разменят ритници и шамари. Вижда е и мъж, който се опитва да ги разтърве.

По време на скандала се образува тапа на пътя. 

След като боят приключва, двамата шофьори се качват отново в автомобилите си, но гонката и размятата на реплики, докато са спрели на кръстовищата, продължава.

Проверката на прокуратурата е за на хулигански действия при управление на моторно превозно средство. Тя е разпоредена на Второ РПУ и трябва да завърши до един месец.  




Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
Още от категорията

Правителството и мнозинството са стабилни, въпреки противопоставянето

Когато говорим за изкуствения интелект, трябва да говорим и за естествения. Политическият интелект се сблъсква в момента с няколко предизвикателства - политически пейзаж и алтернативи.  Това заяви министър-председателят на България Росен Желязков, който се включи във форум на младежката организация на ГЕРБ. В него участва и лидерът на партията Бойко..

обновено на 20.07.25 в 16:50

Граждани спасиха гората край Козница от голям пожар

Граждани успяха да спасят гората край Козница от огнена стихия, съобщиха от Пожарната в Пловдив. Пламъците от запалени сухи треви застрашиха да се превърнат в опустошителен горски пожар край Подбалканския път. Огънят е забелязан от хора, които са били наблизо и сигнализират на тел. 112.  С подръчни средства и с бутилки с вода, те започнали да..

публикувано на 20.07.25 в 16:48

След 70 години в село Любен врати отвори храмът "Св. Илия"

На връх Илинден в село Любен, което е част от община Съединение, бе открит нов православен храм „Свети Илия“. В селото не е имало църква повече от 70 години. Първата копка бе направена през октомври миналата година. "Нека този храм бъде място за молитва, спокойствие и надежда за всеки, който приближи към него“, каза по време на церемонията..

публикувано на 20.07.25 в 16:09

Пожар гори в трудно достъпна местност над Батак

Пожар в трудно достъпната местност „Фотинска скала“ край Батак гасят огнеборци и горски служители. Огънят е избухнал в 6 часа сутринта, като към 14 часа е локализиран и се очаква до края на деня да бъде потушен. Теренът е част от територията на Държавното ловно стопанство „Борово“. Освен че теренът е на голяма надморска височина, той е..

публикувано на 20.07.25 в 14:47

Опозицията трудно понася успехите на кабинета "Желязков"

ГЕРБ няма нищо общо с арестите на кметове от опозицията, нито коментира съдебни решения, заяви лидерът на партията Бойко Борисов на форум на младежите на партията в Пловдив. Той подчерта, че всеки е невинен до доказване на противното.  "Искам да знаете, че ние като партия нямаме нищо общо. Ние нито подкрепяме, нито коментираме съдебни решения. В..

публикувано на 20.07.25 в 13:03