Мариела Станулова е основател на "Академия за родители" и основен организатор на фестивала. Тя бе наш гост в предаването "Вход свободен" и за аудиторията ни сподели някои от акцентите в програмата. Предвидени са практически работилници за бременни и бъдещи татковци, като оказване на първа помощ, първи грижи, бебеносене, консултиране за съня на бебето и други, лични срещи с водещи специалисти. Присътващите ще открият вдъхновение и нови идеи, за намирането на креативни решения на различни родителски предизвикателства например, както и забавни и интересни занимания - смях и творчество за цялото семейство. Още за събитието можете да разберете от самата Мариела Станулова. Разговорът ни с нея е в прикачения звуков файл.
Марица (Пловдив) си върна нападателя Веселин Марчев. Той бе част от състава на “жълто-сините” в трите сезона във Втора лига, като бе водеща фигура в него. Има изиграни 96 мача за тима от северен Пловдив. Избиран е за Футболист на годината на Марица за 2023 година. През сезон 2023/24 става голмайстор на отбора с общо 14 попадения. Веселин Марчев е..
Ръководството на Ботев (Пловдив) обяви, че е постигната договорка за подписване на принципно споразумение, оформено като писмо за намерение, в което да се уговорят най-важните точки, касаещи евентуалното прехвърляне на акциите на клуба и цедиране на задълженията към настоящия собственик Антон Зингаревич. От управата на пловдивския клуб излязоха с ново..
Преговорите за бъдещето на Ботев (Пловдив) завършиха неуспешно късно след полунощ. В тях участваха бизнесменът Илиян Филипов, адв. Иван Демерджиев от името на Антон Зингаревич, както и трима представители на Сдружение "ПФК Ботев". Най-голямото разминаване е за солидарната отговорност за дълговете, ако надхвърлят 5,5 млн. лева. Илиян Филипов обяви..
Бизнесменът и кандидат да финансира Ботев Пловдив Илиян Филипов отговори на съобщението на ръководството на клуба. В него се изтъкваха някои точки, с които собственикът на акциите Антон Зингаревич не е съгласен, а за преговарящо лице бе посочен адв. Иван Демерджиев. Ето отговора на Илиян Филипов: С изненада прочетох днешното съобщение от страна на..
Ръководството на клуба излезе с ново изявление, от което става ясно, че отново няма сделка между Иван Филипов и Антон Зингаревич. От "Колежа" споделиха какви са разминаванията между всяка от страните: "На 21.06.2025 г. получихме предложение от г-н Илиян Филипов за подписване на тристранно споразумение, касаещо бъдещото управление на клуба и..