Заедно сме до 15 часа. Ще си говорим за танци в рубриката „За и против“. За рода и сезоните, разказва Аида Марковска, накратко.
За самоанализа, по отношение постигането на целите, ще ни обясни Милена Милева, учител по йога.
Днешният 24 юли е Ден на радостта – радостта от простите неща. Той се отбелязва официално от 1981 година.
Честит имен ден на всички с имена Христина, Христин, Кристина, Кристин, Кристиян!
Започваме, след новините в 13 часа.
В четвъртък сутрин с пловдивски акценти и коментар на важните събития от деня. Първият по рода си европейски иновационен хъб за дигитална трансформация на комуналния сектор събира в Техническия университет в Пловдив водещи експерти от водния сектор и енергетиката, представители на държавни институции, академичните среди и бизнеса, обединени около..
За двойните обозначения на цените, за силата на природата и застрояването в градска среда, за последствията от бедствията. Това ще бъдат част от темите в следобедната програма "Ден след ден" на 8 октомври. Събеседниците - Габриела Руменова от платформата "Ние, потребителите", архитект Чавдар Тенев от пловдивската камара на архитектите, Радина..
Изложбата „Рекламата е душата на търговията“, представя Държавен архив, Пловдив. Една интересна разходка из първите печатни реклами в България, от началото на ХХ век. Ще бъде представен и албумът „Пловдив през призмата на времето“. Рубриката „За и против“, традиционно, е част от програмата ни в сряда. Късметът ни е тема. Говорим и за..
Октомври се оказва с доста изненади у нас. С дъжда и бедствието по морето, със снега в Родопите и не на последно място - с политическите сделки, които тепърва ще отшумят и ще изникват нови. Политологът Георги Киряков питаме за поредната доза остра риторика между власт и опозиция, за целите на една статия в американски вестник, за главния прокурор и..
Едва в петък се очаква дъждовете да спрат. Добрата новина е, че в област Пловдив обстановката е спокойна, но Родопите побеляха от сняг, включително и курортът Пампорово. Най-изненадани бяха шофьорите, които с летните гуми се озоваха на пътя. Следим в движение ситуацията и в двете области и ще ви информираме за „капаните“ на лошото време. В..