Динамично ще е днес. На хоризонта е астробюлетинът за октомври, със Стефи Недевска.
Говорим за награди с хайку поета Владислав Христов. Този път, поредната награда за него, идва от конкурса „Морето“, в Ахтопол.
Художничката и писател Марина Иванова ни споделя за благотворително събитие за бездомните животни, което организира на 4-и октомври, в Пловдив.
Очаквайте и епизод пореден, на рубриката ни с Елена Шахънска. На фокус са страховете ни и новите хоризонти на развитие.
Йордана Христозова, психотерапевт и психоаналитик, коментира как изкуството ни помага да живеем хармонично?
Започваме, след новините в 7 сутринта.
В утрото на 8-ми април говорим за важните теми, които рефлектират върху живота на всички нас, ето какво ще чуете във времето до 9.30 часа: Какво се крие зад търговската война, която педприе американският президент Доналд Тръмп с наложените мита и докъде ще стигне тя? Икономическият анализатор Красен Станчев ще бъде наш събеседник по..
Икономическите новини рядко заемат първите места в информационните емисии, а когато това става-обикновено се съобщава за сериозен проблем. Така е и сега с въведените от САЩ широкообхватни мита. Първият ефект от тях е силен стрес на борсите, намаляване стойността на акции на компании, опасения от икономически сътресения в световен мащаб. Какво се..
Поставяме късно начало на работната седмица, като метод за потушаване на стреса! Нуждаем се от допълнителни дози мотивация, надежда и кураж, защото април отхвърля седмия си ден, а времето на вън е февруарско! Останете с "Вход свободен" и ви обещаваме интересно време до 15! С актьорът и режисьор Ирослав Петков ще ви разкажем за куклите марионетки, и един..
Световният ден на здравето, 7 април през тази година е по темата: "Остаряване и здраве: Доброто здраве добавя живот към годините" - говорим за важните акценти на подобни кампании и честитим празника на лекарите и здравните работници с проф. д-р Румен Стефанов дм, ръководител на катедра "Социална медицина и обществено здраве" в Медицински университет -..
Днешните гости обожават изкуството и ще се опитат да предадат своята любов към него и на слушателите. В първия час на предаването от популярния и обичан актьор от Драматичния театър в Пловдив Петър Тосков очакваме да научим повече за това как и защо е тръгнал по избрания от него път, за значимите му и запомнящи се роли в театъра и киното, както..