Военен самолет, превозващ ранените в Лясковец полицаи, кацна на летище "София". Тримата бяха ранени по-рано днес по време на операция, в която бяха простреляни от мъж, барикадирал се в дома си.
С три линейки от летището полицаите се транспортират към Военномедицинска академия, като по-късно от болницата ще бъде дадена информация, съобщиха от лечебното заведение.
Нападателят Петко Петков, който е прострелян в корема, също е с опасност за живота. Той бе за задържан и обезвреден след близо 6-часова операция.
Прокуратурата е издала постановление за принудително лечение на Петков, но той е отказал да бъде лекуван.
Вижте още
Стрелецът в Лясковец е обезвреден, откаран е с линейка
Полицай загина, други трима са ранени при инцидент с психично страдащ в Лясковец
" КС е представил едни данни, а манипулациите в България са много по-големи. Тези данни дали ще бъдат признати от "Информационно обслужване", или отново..
Неизвестни факти от руските военни архиви сочат, че през 1878 година Кърджали е освободен след тежко сражение, разказва за БНР Станчо Станчев,..
Цялото интервю на Снежана Иванова с Радан Кънев в предаването "Неделя 150" чуйте в звуковия файл.