„Вие, уважаеми Гого Кехайов, един от най-търсените и прочути сватбени фотографи в България, съгласен ли сте да повдигнете завесата пред сватбения ритуал, който за Вас е почти ежедневие?“
Така може да започне разговорът с професионалния фотограф Гого Кехайов, насочил фотообектива към един от съществените ритуали в човешкия живот – сватбата. Но началото може да бъде и различно, като например с максимата: „Човек и добре да живее все един ден се жени“.
Кога е сезонът на сватбите и има ли рецепта за щастлива сватба и щастлив брачен живот? Какво е натоварването на сватбения фотограф и доколко е важно да работи в екип с професионалисти и да е в хармония с участниците в сватбата? Защо обущарят ходи бос и има ли изключение от подобно професионално правило? – отговор на тези и други въпроси в звуковия файл от Гого Кехайов.
Обилните валежи от нощта предизвикаха и наводнения в Монтана, където са паднали над 70 литра на квадратен метър дъжд. Евакуирани с лодка са били жители на монтанския квартал "Кошарник". Интензивният дъжд наводни къщи и дворове в Монтана. Най-вече в кварталите “Мала Кутловица“, “Изгрев“, а в кв. “Кошарник“ са евакуирани хора, съобщи..
От 5 януари зоните за платено паркиране в София ще бъдат разширени и ще поскъпнат двойно. Това прие Общинският съвет с 35 гласа "за" и 12 "против"...
Възможностите на тази партия, която ще се учреди в събота – Алианс за права и свободи (АПС), са ограничени, заяви в интервю пред БНР Гюнер..
Лидерът на "Продължаваме промяната" Асен Василев определи като "лоша шега" избора на Румен Спецов за особен управител в "Лукойл": "Румен Спецов беше..