Запитана има ли предоверяване на популярността и подкрепата в социалните мрежи за бившите служебни министри, без да е ясно дали тя е електорална, Бошнакова коментира:
„Никой няма кмет да е кмет, министър-председател или президент, докато не е бил. Не можеш да имаш опит за политик, докато не си бил политик. Голяма част от политиците, които сега ще се явят на избори, сме ги виждали в доста комични ситуации в началото на тяхната кариера. Това, което за мен е важно, е дали тези млади хора на вълната на ентусиазма и на вълната на подкрепата, която в момента имат, ще могат да го превърнат не в летен хит, а в евъргрийн. Това в момента не можем да го кажем. Има много песни, които са много модерни за даден сезон и в момента, в който лятото свърши, никой не ги помни след това.“
„Това, което виждам, е един различен начин за комуникация, който дали ще доведе до успех или не, ще видим на 14 ноември“, посочи преподавателят.
Българинът мисли по друг начин и това е едно от много важните неща в комуникацията - трябва да познаваш много добре хората, с които общуваш, посочи Бошнакова в предаването „Преди всички“.
„У нас успелият, богатият, върналият се от престижен университет, както видяхме не е най-харесваният модел. Аз не знам някоя друга държава, в която да се иронизира някой, че е завършил престижен университет.“
„Начинът, по който те говорят, е близък до техния профил – млади хора, които са учили навън, имат променен начин на възприемане. въпросът е дали това ще се хареса на суверена“, допълни Десислава Бошнакова.
По повод сравненията с юпитата на НДСВ тя изтъкна, че хората в кабинета на Сакскобургготски „дойдоха, без да знаем кои са и какво правят, докато тези двамата и част от екипа зад тях все пак 4 месеца правеха нещо и след това решиха да продължат“.
„Много ми се иска това да е вярно, защото основният проблем у нас, не само в политиката, и в справянето с тази пандемия, е тоталната липса на доверие във всичко, което ни заобикаля“, каза Десислава Бошнакова.
Цялото интервю слушайте в звуковия файл.Вече близо два века храм „Успение Богородично“ в стария квартал на Ловеч пази историята и духовността на града. В него още отекват стъпките на йеродякон Игнатий - Васил Левски, който при честите си идвания в града е участвал в богослуженията в храма. Дълги години с него е служил и поп Кръстю Никифоров. Храмът е недвижима културна ценност от национално..
Фондация "Енчо Керязов" започва от днес нова кампания за издирване на деца таланти за 14-ото издание на "Нощ на звездите" . " Кандидатурите могат да се подават до 5 февруари в четири различни категории - "Изкуство", "Образование", "Спорт" и "Млад иноватор", тя е за ученици, които се изявяват в природните науки, математика,..
2024-а беше годината на изборите, а 2025-а изглежда ще е годината на въпросите: Ще изпълни ли Доналд Тръмп обещанията си относно налагането на мита на европейския и китайския внос и договарянето на мир между Русия и Украйна? Британският военен анализато р Майкъл Кларк за очаквания мирен план на администрацията на Тръмп :..
През март 2025 г. ще бъде открита първата фабрика за грамофонни плочи в България , която ще е и единствената на Балканите. Идеята за Rakamakafon е на музиканта Илия Григоров - Григовор , част от хип-хоп групата So Called Crew, а заедно със съмишленици я реализират, за да се появят първото след повече от 30 години производство на винил у нас...
"Законът за културното наследство от 2009 година е създаден с цел да облагодетелства няколко човека от Държавна сигурност . Ирина Бокова го пробута, в Народното събрание го направиха, а агентите на ДС, които бяха в прокуратурата и в медиите, разправяха, че аз съм бил създал този закон. Аз не идвах въобще по това време в България. Тези хора не са..
Всеки иска да е успешен в работата си, да му върви в бизнеса, но това не е стойността на един човек. Ние имаме много по-голяма стойност, защото Бог е направил човека по подобие на себе си. Всеки човек трябва да се стреми да се бори със себе си, за да става по-добър човек, за да бъде по-добър в работата си, в семейството си сред обществото и..
България се възползва от максимално отлагане – с 2 години, на санкционния режим, свързан със социалната условност, въведен с европейски правила, които касаят директните плащания в земеделието. От началото на тази година обаче санкции вече могат да се налагат. Социалната условност е спазване на трудовото законодателство, обвързана с получаване..
Светла Тошева е литературовед, посветила много оригинална статията за поезията на Христо Смирненски. Заглавието е " Живописната палитра в поезията на..
За да се оцени какво е направил Путин в своето дълго управление, трябва да има някаква завършеност. Може да се оцени едва след като той престане да..
В първото издание на предаването "Политически НЕкоректно" през новата година гостуват журналистите Миролюба Бенатова и Генка Шикерова, автори на..