След като вече ви срещнахме с единствената българка, която работи в една от най-големите онлайн платформи за търговия в света – ebay, тази седмица в StartUp ще ви разкажем как да търгувате през нея, но и през останалите подобни световни платформи.
Наш гост ще е Цветан Радушев, който се занимава с т.нар. дропшипинг вече близо 8 години и зад гърба си има осъществени няколко хиляди сделки. По професия е софтуерен инженер и се занимава с разработката на софтуер за автоматизиране на продажбите и електронни магазини в eBay. Началото на кариерата му в online продажбите е още през 2005-2006 г., когато дори не е бил все още пълнолетен.
Какво е нужно, освен търпение и добро ниво на английски език, за да навлезете в тази предприемаческа сфера, може да чуете в звуковия файл:
На 24 ноември в "От другата страна" по Радио Варна Специално интервю със Scot Vogel (TERROR). Специално интервю с Krista Shipperbottom (екс-LUTHARO). Представяне на новия албум на Явор Тотев (KASHMIR) "Хартиени улици". Разговор със Стоян Маджиров за "VII" - новият албум на DUST. В предаването ще звучи музика на: PARACOSM, HECKTIC,..
В „Алея Култура“ на 23 ноемврис Мартин Николов - „Пътят“ – възпоменателна изложба за Георги Лечев в ГХГ-Варна – представя я изкуствоведът Румен Серафимов; - „Мокро“ – изложба на Димитър Трайчев; - Разговор с художничката Текла Алексиева (Библиотека „Галактика“); - Валидираха пощенска марка с лика на Добри..