Националният превозвач „България Еър“ посреща пътниците си на борда с по-ниски цени през целия зимен сезон. При закупуване на самолетни билети минимум 21 дни преди отпътуване към желана дестинация, всички клиенти могат да се възползват от преференциални цени за полети по международни линии на авиокомпанията.
Промоционалната кампания ще продължи до 31 март 2023 г. и важи за пътувания от София и Варна, които са започнали до тази дата. Най-ниските цени започват от 69 EUR в посока и 139 EUR двупосочно за пътуване в икономична класа.
Възползвайки се от преференциалните условия, пътниците получават право на 1 бр. ръчен багаж до 10 кг, дамска чанта/лаптоп, топъл сандвич и напитки на борда, както и безплатен check-in. В цените на билетите са включени и всички дължими такси.
За повече информация относно промоционалната кампания на „България Еър" следете уебсайта и мобилното приложение, както и социалните мрежи на авиокомпанията.
Ще е облачно, след полунощ на места временно с намалена видимост. През нощта все още ще е почти без валежи, но през деня ще завали дъжд, на места с по-значителни количества. През нощта ще духа слаб вятър от южна четвърт, а утре ще се обърне от запад-северозапад и ще се усили до умерен. Минимални температури между 1° и 6°, максимални от 4° до 9°,..
На приятна церемония в зала "Пленарна" на Община Варна се състоя награждаването на ученици от различни градове от страната, участвали в Националния ученически конкурс „Българските архитектурни паметници в макети“. Темата на макетите тази година бяха часовниковите кули. Специалните награди отиват при ученици от градовете Велико Търново, Мадан,..
Във връзка с тържественото честване на 147 години от Освобождението на България и издигането на националния флаг, на 3 март, в интервала от 9:30 часа до приключване на събитието (около 10:40 часа), ще бъде преустановено движението на автомобили както следва: - Бул. „Мария Луиза” - в частта от пл. „Св. Св. Кирил и Методий” до кръстовището с ул...
Определението на Конституционния съд не е шамар само за Централната избирателна комисия, но и за цялата ни избирателна система. Повторната проверка на резултатите в някои секции е сигнал за сериозни недостатъци, които се задълбочават с всеки следващ избор. Това каза в предаването „Позиция“ на Радио Варна Цвететелина Пенева от Сдружение..
Турист от Нова Зеландия беше глобен с 500 евро за гмуркане в известния фонтан „Треви“ в центъра на Рим, който беше отворен отново за туристи в края на 2024 г., макар и с някои ограничения. Както съобщава CNN Travel, в неделя вечерта новозеландецът и двамата му сънародници били спрени от полицията, когато се опитали да проникнат на площада близо до..
До края на тази година ще бъде извършен одит на дружеството „Градски транспорт“ ЕАД, като той ще бъде не само финансов, но и на процесите в самото предприятие. Това съобщи в предаването „Позиция“ на Радио Варна председателят на Варненския общински съвет инж. Христо Димитров. Той уточни, че общинските съветници за дали съгласие за нов кредит от..
Наясно сме с казуса от село Тополи, където 48 семейства, настанени във ведомствени жилища на бивше варненско предприятие, могат да останат без подслон. Става въпрос за имот, който впоследствие е продаден и към момента е частна собственост, a хората трябва да напуснат жилищата до края на април. По случая наш екип посети семействата на място в селото, а..