Димитър Димитров: След червения картон загубихме мача

Автор:

Наставникът на Спартак (Варна) Димитър Димитров коментира двубоя след загубата от Арда с 0:2. Като основна причина за неуспеха специалистът посочи червения картон, който Александър Цветков получи за нарушение над Тунгара. Именно след него варненци останаха с 10 души на терена.

“Смятам, че загубихме мача, когато получихме червения картон. При численото неравенство нашият отбор отстъпваше игрово. Беше въпрос на време да вкарат. Заслужен успех на отбора на Арда. При нас на определени позиции липсва баланс, конкуренция и качество. Това са футболистите обаче, с които трябва да изиграем шампионата. Трябва да излизаме максимално концентрирани. Следващият ни мач е задължителен, защото виждате нашите конкуренти вземат изненадващи точки на чужди терени, което е зле за нашия отбор“, заяви Димитър Димитров – Херо.

КПС Варна ще играе на финала

Ватерполистите на КПС Варна се класираха за финала по водна топка при мъжете. Те победиха със 8-7 във втория полуфинал Аква спорт -Варна. Две дузпи в последните секунди на мача решиха развоя.  Така КПС Варна очаква на финала победителя от двойката Черно море- ЦСКА. загубилият се изправя срещу Аква спорт за бронзовите медали.

публикувано на 30.06.24 в 15:22

Испания среща корав съперник

Испания не познава загубата до този момент на ЕП по футбол. Срещу тях днес обаче се изправя супер изненадата на първенството Грузия.  Те се срещат в осминафинален двубой в Кьолн от 22:00 часа българско време.   Двата отбора се познават отлично. Те бяха в една квалификационна група. Испанците спечелиха и двата мача. Испанците са единственият отбор на..

публикувано на 30.06.24 в 12:20

Англия среща Словакия на Европейското първенство

Англия и Словакия се изправят един срещу друг на "Фелтинс Арсена" в Гелзекирхен от 19:00 часа. Мач от 1/8-финалите на Евро 2024. Победителят ще срещне в следващата фаза Швейцария. Те вчера детронира европейския шампион Италия. Статистиката сочи, че британците имат 5 победи от 6 мача срещу Словакия. Тимът на Гарет Саутгейт не впечатлява с играта си,..

публикувано на 30.06.24 в 11:50

КПС Варна спечели първия полуфинал

Отборът на КПС Варна победи с 13 -5 Аква спорт - Варна в първи полуфинала по водна топка при мъжете. Втората среща е утре. Секунди преди края беше изгонен с червен картон и вратарят на Аква.

публикувано на 30.06.24 в 11:27

"Ч.море" се справи с ЦСКА в София

Ватерполистите на Черно море записаха победа при гостуването си в София на ЦСКА. Варници се наложиха с 11 -7 в първия полуфинален мач. Отложената среща от вчера по всяка вероятно ще си играе в сряда.

публикувано на 30.06.24 в 11:25

Лудогорец победи Университатя

Лудогорец завърши със стил лагера си в Австрия, побеждавайки с 4:1 румънския Университатя Крайова. Така "орлите" направиха отлична подготовка, като спечелиха и четирите си мача - 5:0 над Приморие, 1:0 над Слован Братислава, 2:0 над Санкт Гален и 4:1 над Крайова. Първото попадение отбеляза Кайо Видал в 30-ата минута. Нареди отне от Гьоко Зайков,..

публикувано на 30.06.24 в 11:24

Германия е на 1/4 финал на Европейското първенство

Германия победи Дания с 2:0 в мач от 1/8-финалите на Евро 2024 в Дортмунд. Кай Хавертц откри резултата от дузпа в 54-тата минута. В 68-ата минута Джамал Мусиала удвои. Мачът бе прекъснат за около 25 минути заради страхотна гръмотевична буря над стадиона. Датчаните се прибират у дома.

публикувано на 30.06.24 в 00:18