Отборът по футзал „Варна Сити“ е домакин на кръг от Шампионска Лига, Група Х. Играем с израелския Макаби Нахалат Ицхак Тел Авив и столичаните от Грузия – Грузия Тибилси.
*
Варна Сити има желанието да покани всички привърженици на спорта, за да подкрепим отбора и да спомогнем за по-доброто му представяне и класирането му в следващата фаза за Шампионска Лига.
Варненци днес излизат срещу тима на Maccabi Nahalat Yitzhak Tel. Начало на мача 19.00 ч.
Варна има шампион на България в хръвлянето на диск. Димитър Карачевийски е само на 16 години, но взе участие на първенството до 18 години в Балчик и стана шампион на страната. Митко освен диск практикува и тласкане на гюле. Негов треньор е Иван Иванов. Срещата се случайно и треньорът му казва, че тази фигура е само за дискохвъргач. Митко се..
Шампионките по баскетбол Берое се наложиха над Партизан със 75:51 (26:15, 19:9, 17:8, 13:19) като гост в предпоследния мач от редовния сезон на Адриатическата лига. Победата е трета поредна и общо десета за състава от Стара Загора в надпреварата. Берое приема на 12 март черногорския Будучност. .
Трети за годината микро лагер започна националният отбор за жени под 16 години. Треньорският щаб повика 16 състезателки, които в рамките на 3 дни ще водят подготовка в столичната зала "Христо Ботев". Промени в списъка има и този път, като идеята е да се провери състоянието на момичетата преди основния етап на подготовка за европейската..
Страната ни ще вземе участие на "Bosphorus Cup 2025" по художествена гимнастика. Българската делегация, която ще ни представи на второто издание на международния турнир "Bosphorus Cup" 2025, вече е в Истанбул (Турция). Ще участват Никол Тодорова и Яница Динева при жените, Антоанета Цанкова и Сияна Алекова при девойките, както и от..
Резултати от първите мачове от осминафиналите на Шампионската лига по футбол: Пари Сен Жермен - Ливърпул 0:1 Фейенорд – Интер 0:2 Байерн Мюнхен – Байер Леверкузен 3:0 Бенфика – Барселона 0:1 Реваншите са идния вторник.
Старши треньорът на волейболният отбор на "Любо Ганев Автосвят" Христо Кирев не остана много доволен от факта, че неговият тим се класира втори на квалификациите в Краненво. Въпреки, че загубиха на финала от "Черно море" той обаче сподели, че отборът му е играл добър волейбол.
Волейболистите на "Черно море" до 16 години спечелиха регион "Добруджа" и така се класират за същинските квалификации. Тук можете да чуете шампионите на региона, които днес побледиха "Любо Ганев Автосвят" с 3-0 гейма.