author: Р.Генов

Футболистите на Черно море записаха важен успех в мач от първата шестица на Първа лига. Като домакини „моряците“ победиха неудобния съперник Локомотив /Пд/ с 1-0. Спечелените три точки доближават варненци на точка от втория ЦСКА София. Черно..

29.04.24 11:50 |

Тук можете да видите част от атмосферата на стадион "Тича" от снощи по време на мача на "Черно море" срещу "Локомотив " -Пловдив, спечелен от варнеци с 1-0. <iframe width="1264" height="711"..

29.04.24 10:52 |

Лудогорец пропусна да стане предсрочно шампион

Лудогорец не успя да стане шампион за 13-и път още на 28 април, правейки изненадващо 3:3 с Крумовград в Разград. Гостите поведоха с 2:0 до почивката след голове на Алекс Колев и Серкан Юсеин. В началото на втората част „орлите“ заиграха много силно..

29.04.24 10:47 |

Рами Киуан взе европейска титла за България

Рами Киуан е европейски шампион! Въпреки всички трудности, които срещна във финалната битка, националът ни покори върха на Стария континент при 75-килограмовите в Белград. Под наставленията на Жоел Арате, Валентин Поптолев и Александър Александров..

29.04.24 10:46 |

Децата на "черно море" записаха победа

Във Варна завърши груповият турнир от Държавното първенство по миниволей. В тази надпревара участват състезатели до 13 години. Трябваше да участват три отбора- "Черно море", "Перун" Варна и "Торо волей"- Варна. Отборът на "Торо" не се яви. Тимът на "Черно..

28.04.24 10:12 |

Давид Иванов спечели сребро

Давид Иванов спечели сребърен медал за България на кон с гривни на Европейското първенство по спортна гимнастика в Римини, Италия. КОН С ГРИВНИ - 14.3000 !!!! ХАЛКИ - 12.900 - 6-ти УСПОРЕДКА -12. 666 - 7-ми

28.04.24 10:10 |

Гъргоров спира с футбола

Емил Гъргоров официално сложи край на състезателната си кариера. Това стана днес преди мача между ЦСКА 1948 III и Витоша (Бистрица). Гъргоров е играл за отборите на Локомотив (София), ЦСКА, Страсбург, Университатя (Крайова), Лудогорец, Шъдзяджуан..

28.04.24 10:09 |

Милев ще играе финал

Националът за Купа "Дейвис" Янаки Милев се класира за финала на сингъл на турнира по тенис на клей в Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара.  Поставеният под номер 4 българин направи обрат и победи Стайн Слумп (Нидерландия) с 5:7, 6:4, 6:2 за..

28.04.24 10:08 |

ЦСКА София спечели дербито

ЦСКА отново постигна убедителна победа над Левски с 3:1 в мач от XXXI кръг на Първа лига. Срещата се игра на Националния стадион "Васил Левски" с начален час 16:15 часа. Точни за "армейците" бяха Улаус Скаршем (25'), Джонатан Линдсет (35') и Марселино..

27.04.24 18:24 |

Футболистите на Спартак /Варна/ се поздравиха с трудна победа у дома срещу Монтана след 1-0. Снимки и видео от срещата. <iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/1O61jSQBQNY" title="В тунела,..

27.04.24 18:20 |