Белгия с много важна победа

Автор:

Белгия постигна първа победа на Евро 2024, след като победи с 2:0 Румъния във втория мач на двата отбора в турнира. Точни за тима на Демонеко Тедеско бяха Юри Тилеманс (2’) и Кевин Де Бройне (80’).
На старта белгийците изненадаха със загуба от от Словакия. Румънците спечелиха в първата си среща с Украйна. Така в групата всички отбори има три точки и всичко ще трябва да се реши в последния трети кръг.

Порой провали контролата на Черно море с Ботев Враца

Порой провали третата контрола на Черно море от лятната подготовка. „Моряците“ трябваше да приемат тима на Ботев Враца в Тетевен, където са на лагер, но малко преди гостуващия тим да пристигне на стадиона, се изсипа силен дъжд, който наводни терена.  Следващата контрола на Черно море е срещу Левски в Правец. Спарингът е на 3 юли от 18:30 часа.

публикувано на 28.06.24 в 08:08

"Спартак" Варна, набор 2011 триумфира в Созопол

Пореден сериозен успех записаха представителите на ДЮА Спартак Варна, набор 2011. Соколите, водени от Миша Милошевич спечелиха трофея от силен турнир Созопол къп. Спартак завърши без поражение в надпревара с най-силните академии в страната. В груповата фаза тимът започна с равенство 2:2 с Локомотив Пловдив, победи столичния Национал с 1:0, а в..

публикувано на 28.06.24 в 08:06

Томова е на 1/4 финал в Германия

Виктория Томова показа страхотен характер и се класира за четвъртфиналите на турнира на трева в Бад Хомбург (Германия) с награден фонд над 802 хиляди евро.Първата ракета на България направи обрат и победи с 2:6, 6:1, 7:6(9) №66 в световната ранглиста Анна Блинкова от Русия. Срещата продължи 2 часа и 14 минути. С този успех Вики ще запише ново..

публикувано на 28.06.24 в 08:05

Нова квота за борзците ни

България получава още една виза, в класическата борба, за игрите Париж 2024.  Това стана възможно след преразпределение на 16-те вакантни квоти, които Международната централа (UWW) раздаде на следващите в подреждането от квалификациите. Преди седмица Международният олимпийски комитет одобри 16 от 26-те индивидуални спортисти от Русия и Беларус, но..

публикувано на 28.06.24 в 08:03

Нов пирем на боксьори в спортното училище във Варна

Състезателите по бокс на варненския клуб "Черно море" ще получат заслужена почивка. Те са завърнаха с медали от последното държавно първенство и това е една от причините главният треньор Георги Бояджиев да пусне момчетата и момичетата в лятна почивка поне за две-три седмици. Още 6 боксьори бяха приети за обучение във варненското спортно..

публикувано на 27.06.24 в 18:53

"Спартак" -Варна взе хърватин

ФК Спартак Варна привлече хърватския защитник Франьо Пърце.28-годишният централен бранител пристига от словенския Копер. В последния сезон в словенската Първа лига Пърце записа 23 участия с един гол. 188-сантиметровият защитник пристига в Спартак като свободен агент.

публикувано на 27.06.24 в 18:48

Израелците приемат "Черно море" в Ловеч

Ръководството на израелския футболен тим Апоел Беер Шева обяви, че ще играе домакинския си мач срещу Черно море от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите в Ловеч. Тази информация е публикувана на сайта им. Срещата е на 25 юли, а реваншът между Черно море и Апоел ще бъде в Разград на 1.08.

публикувано на 27.06.24 в 12:43