"Черно море" спечели втората контрола днес (ВИДЕО)

Автор:

Ч.море победи Дунав - Русе в контрола с 4-0. Последната проверка на варненци е в събота с Добруджа от 19.45. Тогава ще бъде представен отборът за новия сезон. Новите футболисти на варненци Начо и Дуду /снимката горе/ взеха участие в този мач.

Начо

1-0, Дуду, 19
2-0, Сула, 64
3-0, Брено Тейшейра, 79, дузпа
4-0, Панайотов с прехвърлящ удар от центъра

"Черно море" приема ЦСКА - София

Треньорът на Черно море Илиан Илиев определи група от 21 футболисти за домакинството на ЦСКА от 10-ия кръг на efbet Лига. От нея отпаднаха контузените Цветомир Панов и Андреяс Калкан, както и Уеслен Жуниор. Офанзивният играч тренира наравно със своите съотборници през седмицата, но все още не е готов за мачовете от шампионата. Срещата между Черно..

публикувано на 28.09.24 в 10:04

Започна купа "Черно море бриз" по кану каяк

Започна шестото издание на турнира по кану каяк "Купа Черно море Бриз". Повече от 50 състезатели от цялата страна се събират на базата във Варна за да покажат своите умения в този спорт. Състезанието се провежда в рамките на един ден.

публикувано на 28.09.24 в 09:46

"Левски" загуби контрола срещу „Фенербахче“

Шампионският ни тим при мъжете записа загуба в здрава контрола срещу турския гранд „Фенербахче“ в Истанбул.  Волейболистите на старши треньора Николай Желязков отстъпиха 2:3 (27:25, 19:25, 15:25, 22:25, 25:23) в спаринга с класния съперник, който продължи близо 2 часа.   Двата щаба се бяха разбрали да се изиграят 5 гейма.

публикувано на 28.09.24 в 09:41

Отборът на "Свети Климент" - Варна стана трети

Хокеистите до 12 години на "Свети Климент -Варна," се класираха на 3-то място в 15-то издание на турнира за купа "Цветан Радослав" в град Свищов. Варненци надиграха категорично отборът на "Байкал" в мач за 3-то място, а преди това загубиха от бъдещите шампиони от "Дунав" Свищов, като до полувремето на срещата резултата беше равен. Втори се класира..

публикувано на 28.09.24 в 09:40

"Черно море Тича" остана със среброто (ВИДЕО)

Баскетболният отбор на Академик Бултекс- Пловдив спечели Черноморските игри във Варна. В мача за златните медали те победиха домакините от Черно море Тича със 77-83 т. Бронзовите медали спечели отборът на Шумен. Турнирът във Варна приключи.

публикувано на 27.09.24 в 20:44

Варненци спорят за златото тази вечер

Отборът на Шумен спечели бронзовите медали на Черноморските игри във Варна. В мача за трето място те победиха Тунджа-Ямбол с 97-75. За златото на турнира спорят отборите на "Черно море Тича" и "Академик Бултекс".

публикувано на 27.09.24 в 19:13