Медали за "Евър"- Варна от Дряново

Автор:

Проведе се 55-тият международен лекоатлетически пробег “ Колю Фичето” гр. Дряново. Отново куп медали за СКЛА “ ЕВЪР” Варна.
Мирела Цингова - 4-то място момичета под 14 години
Треньори в клуба са Крум Крумов и Цонка Господинова.

"Левски" спечели дербито

„Левски“ победи „ЦСКА-София“ с 1:0 в най-чакания мач в първенството. „Сините“ надиграха „червените“ в почти целия двубой, но заветното попадение падна 4 минути преди края на редовното време и негов автор бе Кристиан Макун. Именно той бе една от изненадите в състава на Станислав Генчев.

публикувано на 19.10.24 в 19:35

"Варна ДКС" отстъпи на "Славия" с 0-3 (ВИДЕО)

Волейболният женски отбор на "Варна ДКС" стартира със загуба в първенството. Новият треньор Норман Недков и неговите момичета отстъпиха срещу състава на Славия с 0-3 гейма.  Утре варненки играят с ЦСКА от 16: 30 ч. Варненският отбор е много млад.

публикувано на 19.10.24 в 19:34

Тимът на "Перун 1" със загуба на старта на първенството (ВИДЕО)

Волейболистките на варненския тим "Перун 1" загубиха на старта на новото първенство. Те отстъпиха като домакини срещу ЦСКА с 0- 3 гейма. Утре "Перун1" играе със "Славия" от 11.300 ч.

публикувано на 19.10.24 в 19:32

100 години бокс в България

Вълнения, много позитивни емоции, сълзи от радост и връщане към стари, незабравими спомени. Всичко това беляза честванията на 100 години от създаването на организирания бокс в България. Родната федерация отбеляза вековния си юбилей с изключително стилна и изискана церемония. Някои от най-големите имена, защитавали честта на България на олимпийския,..

публикувано на 19.10.24 в 10:01

"Сенши" отново се задава

След последните две големи плажни издания на SENSHI, вече е ясна датата и за следващото бойно шоу на международната верига. SENSHI 24 ще се проведе на 7 декември, събота, в Двореца на културата и спорта във Варна. Вратите за бойната галавечер ще се отворят в 18:30 часа. Събитието ще представи елитни международни бойци, които ще се съревновават за..

публикувано на 19.10.24 в 09:56

"Монтана" победи шампиона

Вицешампионът Монтана победи златния медалист от миналия сезон Берое с 92:71 (26:18, 18:20, 25:19, 23:14) в мач от женското първенство по баскетбол.  Сара Бут завърши с 29 точки и 14 борби, 22 добави Янина Тодорова.

публикувано на 19.10.24 в 09:51

Шампионът Левски София победи ЦСКА с 3:0 (25:19, 25:19, 25:14) в откриващия мач от новото волейболно първенство при мъжете.  Преди 6 дни на полуфинала за Суперкупата "сините" отново записаха чиста победа.

публикувано на 19.10.24 в 09:50