Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Търсят служители в Центъра за обществена подкрепа в Белоградчик

Снимка: Радио Видин

Логопед, психолог, педагог и един специален педагог се търсят за работа в Центъра за обществена подкрепа в Община Белоградчик, според обява, публикувана на сайта на общината. За всички длъжности се изисква висше образование със степен бакалавър. Другото изискване е кандидатите да имат поне една година стаж по специалността. Допълнителните квалификации, стаж и опит са предимство, както и опитът, свързан с работа с деца и семейства. Добрата компютърна грамотност също е предимство. Опитът в предоставянето на социални услуги, комуникативността, мотивацията за работа с деца, мотивацията за работа в динамична среда, уменията за работа в екип и доброто познаване на Закон за закрила на детето и Етичен кодекс за работа с деца са допълнителните изисквания. 

Кандидатите трябва да подадат комплект с документи, които могат да получат в Информационния център на община Белоградчик. Документите ще се приемат до 16:30 часа на  29.01.2021 г. Подборът на кандидатите ще се извърши по документи и събеседване.



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
Вижте още

Приключи ремонтът в крепостта "Баба Вида" във Видин

Завърши аварийното укрепване на западния бастион на крепостта "Баба Вида" във Видин. Община Видин е отправила искане до Министерството на културата за приемателна комисия, както и за допълнителни средства за заплащане на дейности, появили се в процеса на изпълнение, обясни зам.-кметът по строителството Румен Лилов . "От трите страни на кулата..

публикувано на 01.08.25 в 15:02

„Зелен август“ кани децата във Враца на пътешествие в дивата природа

В разгара на лятото Регионална библиотека „Христо Ботев“ – Враца и Дирекция на Природен парк „Врачански Балкан“ канят всички малки откриватели на пътешествие в дивата природа , съобщават от културния институт. Съвместната инициатива „Зелен август“ ще предложи на децата четири вдъхновяващи срещи със загадъчни животни, обитаващи Природен парк..

публикувано на 01.08.25 в 14:00

Остава месец до крайния срок за участие в биенале „Тенец“ - Монтана

За първи път Националната изложба биенале „Тенец“ , организирана от Община Монтана, се провежда на два етапа. Съгласно променения регламент за участие в първия етап на конкурса всеки художник изпраща качествена дигитална снимка на творбата на имейла на конкурса - biennale.tenets.montana@gmail.com. Крайният срок е 1 септември 2025 г., съобщават от..

публикувано на 01.08.25 в 13:00

Тежък инцидент блокира движението между Мездра и Ботевград

Тежка катастрофа между камион и лек автомобил затвори временно движението по международния път между Видин и София в отсечката между Мездра и Ботевград. Според информация от Агенция „Пътна инфраструктура", пътният инцидент е станал тази сутрин, към 10 часа. Сблъсъкът е станал в района на местността Копяновец, където скоростният път от 4-лентов с по..

публикувано на 01.08.25 в 12:00

Бюджетът на Мездра е изпълнен на близо 54% към средата на 2025 г.

Общински съвет (ОбС) - Мездра прие информацията за текущото изпълнение на бюджета на Община Мездра за първото полугодие на тази година по прихода и разхода в размер на 21 908 196 лв., при уточнен годишен бюджет към 30.06.2025 г. - 47 392 716 лв., съобщават от общинската администрация. Решението беше взето на юлската сесия на местния парламент...

публикувано на 01.08.25 в 11:41

Зона с ограничен достъп е в сила в района на Дунав мост 2

Зона с ограничен достъп е въведена в района на Дунав мост 2. Това сигнализираха видинчани, които извършват в близост риболов и в най-големите горещини намират прохлада в сянката на съоръжението. Поставени са знаци с надпис "Зона с ограничен достъп", но не е уточнен периметърът ѝ. Не е ясно и за кого се отнася ограничението - за автомобили или..

публикувано на 01.08.25 в 11:00

Две жени са задържани за кражба от магазин във Видин

Две видинчанки, на 41 г. и 46 г., са задържани вчера в полицията за срок до 24 часа, съобщават от Областната дирекция на МВР. При извършена ревизия в хранителен магазин в областния град била констатирана липса на стойност 1000 лв., а след преглед на записите от камерите в магазина криминалистите установили двете жени, които за времето от 23 юли до 31..

публикувано на 01.08.25 в 10:37