Баскетболистките на "Монтана" направиха промяна в програмата от родното първенство за мачовете с варненския "Шоутайм".
На 25 ноември, събота, от 16:00 часа, монтанчанки приемат новака в мач от 6-ия кръг.
Поради заетост на зала „Младост" в Монтана срещата ще се играе в „Арена Вършец".
В неделя, 26 ноември, от 14:00 часа, двата отбора се срещат отново, но в Монтана.
Двубоят трябваше да се играе на 10 януари 2024 г. във Варна.
По това време ще се проведе първия кръг от Суперлигата в Адриатическата лига, където участват монтанчанки.
В среща от 9-ти кръг на Северозападната Трета лига "Локомотив" /Мездра/ посреща днес от 16.00 часа на своя стадион "Бдин 1923" /Видин/. „ Железничарите” са втори в класирането с актив от 22 точки и голова разлика 24:5, а гостите се шести с 10 точки и 16:9 гола. Срещата е поверена отново на великотърновска бригада с главен съдия Георги Гинчев с..
Ботев гостува днес на Локомотив в Пловдив, а мачът от програмата на 12-ия кръг в Първа футболна лига започва в 20 часа. Тодор Киров получи наряд за главен съдия на двубоя в парк „Лаута, ще му помагат Красимир Атанасов и Светослав Стойчев. В исторически план двата отбора имат паритет в сблъсъците по между си, като практиката е всеки от съперниците да..
Силното представяне на Ботев през есента е повишила интереса към отбора, показват статистически данни на домакинските мачове на отборите от Първа футболна лига. Данните са до 11-ия кръг и обхващат първите 5 домакинства в елита. Според тях, на стадион „Христо Ботев" са дошли 13 850 души, което прави средно по 2 770 човека за всеки един от петте..
Видинският клуб по кану-каяк "Бдин 77" записа силно представяне в състезанието за Купа "Черно Море" във Варна. Йоана Георгиева е на първо място при жените в общото класиране. Кристиян Георгиев е първи при юношите и втори при мъжете в общото класиране. Веселин Вълчов завърши на второ място при мъжете и е трети в общото класиране. Тримата видински призьори..
Спортно-техническата комисия към БФС насрочи датите и началните часове за още няколко срещи от програмата на врачанския Ботев в Първа футболна лига. Ботев гостува в петък /17 октомври/ в Пловдив, а мачът срещу Локомотив на стадиона в парк „Лаута" е от 20 часа. Срещата е от програмата на 12-ия кръг. На 25 октомври Ботев ще Септември, като срещата е..
Определиха съдиите за следващия мач на Ботев. Врачани гостуват в петък /17 октомври/ на Локомотив в Пловдив, а срещата е от програмата на 12-ия кръг на Първа футболна лига. Двубоят ще бъде ръководен от Тодор Киров, на когото ще помагат Красимир Атанасов и Светослав Стойчев, а наряд за четвърти съдия получи Кристиян Тодоров. За спорните моменти и ВАР..
"Ботев" /Враца/ привлече още един качествен полузащитник. От елитния футболен клуб представиха Кристиян Малинов като най-новото си попълнение. Бившият национал на България и екскапитан на ЦСКА, Малинов идва след престой в унгарския "Дебрецен", а в кариерата си е играл още за „армейците", Литекс, както и за белгийските "Льовен" и "Кортейк". С 30 мача..